fbpx
 

Nauka językaPobierz

25 sierpnia 2021

Ponoć nieregularne to męką... przychodzimy z pomocą. Z ENCJO nigdy nie jesteś zdany/a na siebie. Zobacz, jak je opanować i odbierz swój prezent.

Często słyszmy od Was, że czasowniki nieregularne to udręka. Jak zwykle w myśl #ENCJOpomaga przychodzimy Ci z pomocą.

Jednym kliknięciem pobierz nasze kolorowe ENCJO fiszki.

A tutaj czeka na Ciebie memory z szkolnymi przedmiotami.

Kliknij tutaj i pobierz school objects – w formie gry po angielsku.

Pobrane?

Wydrukuj je dwustronnie, jeśli dasz radę na grubszym papierze.

Wytnij.

Zapakuj, np. do koperty lub woreczka strunowego.

Gotowe.

Jak się z tego uczyć?

Obejrzyj nagranie poniżej.

 

 

A oto filmik, w którym możesz usłyszeć 80 najważniejszych czasowników z idealną brytyjską wymową. (link do niego znajdziesz poniżej). Znajomość wszystkich trzech form bardzo ułatwi Ci komunikację w języku angielskim. ZAPRASZAM DO OGLĄDANIA!  Link do filmu ► 80 czasowników nieregularnych: : https://youtu.be/ziqvbQy_7oI

 

 

Jeśli chcesz bez większego problemu porozumiewać się w języku angielskim, nie możesz pominąć czasowników nieregularnych.

Są konieczne podczas codziennych konwersacji; niezbędne, żeby komuś coś opowiedzieć po angielsku albo zrozumieć usłyszaną czy czytaną opowieść.

Jeśli już je znasz, to super, ale może znasz kogoś, komu przyda się w tym pomoc? To udostępnij tej osobie w potrzebie ten link 🙂

 

A jeśli jesteś Kursantem ENCJO, masz szczęście, bo dostaniesz od nas zalaminowane, kolorowe 80 fiszek w poręcznym, plastikowym pokecie. Zapytaj lektora o swój zestaw fiszek od ENCJO!