fbpx
 

Eventy & WarsztatyZ życia EncjoWarsztaty mikołajkowe w ENCJO

12 grudnia 2021
https://encjo.pl/wp-content/uploads/2021/12/263816720_1234033480759498_2064283175904897704_n-960x720.jpg

Warsztaty grudniowe w temacie mikołajkowo — świątecznym. Zobacz, jak bawili się nasi kursanci w ten wyjątkowy dzień. 6 grudnia 2021.

W grudniu odbyły się w ENCJO warsztaty mikołajkowe. Jak co miesiąc nasi kursanci mogli przyswajać angielski w formie gier i zabaw dostosowanych do głównego tematu, jakim były Mikołajki.

Nie obyło się bez nutki rywalizacji, słodkich nagród, poczęstunku oraz niespodzianek.

Warsztaty językowe w temacie Mikołajek

Aby dzieci, jak najbardziej zaktywizować daliśmy im możliwość wpłynięcia na przebieg warsztatów. Na pięknej choince zawisły bombeczki z numerkami. Zadaniem dzieci było wybranie bombek, za którymi kryły się przeróżne aktywności. Już samo to okazało się świetną rozrywką.

A co było potem? Gry, konkursy, zawody, a wszystko oblane dużą ilością angielskiego. Na koniec rozdanie dyplomów, książeczek (aby angielski wchłonięty na warsztatach można było chłonąć dalej w domu) oraz upominków.

Tak naprawdę warsztaty trwały u nas dwa dni, bo i w środę też zorganizowaliśmy grupę dla bardzo chętnych, którzy już niestety nie załapali się lub nie mogli przybyć w poniedziałek. Zawsze warto pytać i dzwonić, bo dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zorganizujemy i dokładkę warsztatów, jeśli znajdą się chętni.

I tak co miesiąc! Za nami już warsztaty Halloween’owe oraz w temacie Święta Dziękczynienia. Przed nami styczniowe-niespodziankowe. Szykujemy dla Was coś wyjątkowego. A na razie zapraszamy do obejrzenia foto-relacji z tych magicznych, okołoświątecznych zabaw.

Zapraszamy Cię także do przeczytania artykułu o Świętach Bożego Narodzenia, w którym poznasz słownictwo związane z tematem i obejrzysz filmik stworzony specjalnie przez nas dla Ciebie, z którym powtórzysz i solidnie ogarniesz wymowę owych słówek.