fbpx
 

Nauka językaSzukasz: „korepetycje angielski Bochnia?” Przeczytaj, jak wybrać najlepiej!

3 czerwca 2022
https://encjo.pl/wp-content/uploads/2022/06/matura.blog_-1280x800.jpg

Chcesz mówić po angielsku płynnie i swobodnie? Szukasz szkoły językowej, w której nauczysz się mówić po angielsku? Zobacz, jak to zrobić.

Szukając korepetycji z języka angielskiego, musisz wiedzieć, czego potrzebujesz i co jest dla Ciebie ważne. Zaraz podpowiemy Ci, na jakie pytanie warto znać odpowiedź, ZANIM wybierzesz konkretną szkołę językową.

1. Na czym zależy Ci najbardziej, gdy myślisz „nauka angielskiego w Bochni”?

Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie:

W jakim celu chcesz się nauczyć języka obcego?

Czy to Cię interesuje to, angielski do pracy, np. by zdobyć awans zawodowy? A może chcesz się nim swobodnie posługiwać na wakacjach? Masz w planach przeprowadzkę do innego kraju lub pracę w zagranicznej firmie blisko Bochni? A może chcesz się rozwijać i jednym z etapów Twojego samorozwoju jest właśnie budowanie kompetencji posługiwania się angielskim?

Dlaczego jest to tak ważne pytanie? Ponieważ od niego zależy dobór właściwego kursu językowego a odpowiedź na nie podpowie Ci najlepsze miejsce do nauki angielskiego w Bochni lub okolicy.

Jeśli masz na celowniku „korepetycje z angielskiego szkoła podstawowa” albo chcesz znaleźć „najlepsze korepetycje angielski matura”, to koniecznie przeklinaj lub daj przyszłemu kursantowi rozwiązać tutaj nasz test poziomujący, żebyśmy mogli zaproponować zajęcia szyte na miarę. Sukces nauczania języka angielskiego tkwi w naszym indywidualnym podejściu do każdego Kursanta – zwracamy szczególną uwagę na Twoje lub dziecka: potrzeby, predyspozycje, możliwości rozwoju, tempo pracy, zaangażowanie, ale także zainteresowania! Przecież, nie sztuka zebrać „czwartą klasę czwartek na czwartą” albo na „kurs do FCE w Bochni” na 18stą, bo między takimi Kursantami może być przepaść. Ich tempo pracy, możliwości, umiejętności, zaangażowanie, predyspozycje, charakter, zainteresowania, potrzeby … przekładają się na fajne i skuteczne zajęcia. Przyjdź do ENCJO i przekonaj się!

W ENCJO pomożemy Ci dobrać takie korepetycje z angielskiego, na których będziesz się uczyć dokładnie pod takim kątem, by opanować umiejętności językowe, których potrzebujesz. Jaki jest bowiem sens uczyć się angielskiego biznesowego, gdy chcesz na wczasach zamawiać drinki z parasoleczką albo zapisać dziecko na korepetycje – angielski, na których będzie się nudzić lub gubić?

2. Jaką formę korepetycji angielskiego preferujesz?

 

Wolisz naukę online, a może jesteś zwolennikiem zajęć stacjonarnych? Angielski solo czy w grupie? Lektor czy Native?

W tym zakresie ENCJO otwiera Ci pole olbrzymich możliwości. Możesz skorzystać z prawie każdej opcji zajęć, jaka tylko będzie Ci potrzebna.

  • A nie. Jednak nie z każdej. W ENCJO nie ma zajęć w dużych grupach, w których czasie można się schować w ostatniej ławce i po cichu bazgrać w notatniku. Nope. Siedzimy przy jednym stole i wszyscy, nie tylko Lektor ale jak najwięcej nasi Kursanci –  mówią po angielsku.
  • Mamy za to małe grupki, skrupulatnie dobrane pod względem poziomu angielskiego i Twoich priorytetów językowych. Jeśli jesteś zwolennikiem tylko indywidualnych zajęć, to, przy odrobinie szczęścia  w naszym grafiku, takie też się dla Ciebie znajdą.
  • Nie masz czasu ani możliwości dojeżdżać do Bochni na stacjonarne korepetycje z angielskiego? Wybierz nasze kursy online, z których korzysta coraz więcej z Was.

Pamiętaj, że to Ty decydujesz, w jakiej formie jest Ci najlepiej uczyć się języka obcego. A jeśli nie do końca wiesz, jakie masz możliwości, albo nie znasz swoich preferencji, porozmawiaj z nami. Chętnie Cię podpytamy i doradzimy, z jakich opcji możesz skorzystać i co będzie dla Ciebie najlepsze: 608067884.

Jeśli nie wiesz, czy wybrać zajęcia językowe indywidualne, czy grupowe to zajrzyj do naszego tekstu, w którym rozwijaliśmy temat wyboru między jednym, a drugim.

3. Na jakim poziomie jest Twój angielski?

Swoją przygodę z nauką języka warto rozpocząć od ustalenia, na jakim etapie nauki jest Twój angielski. Może zaczynasz swoją przygodę (albo Twoja pociecha ją zaczyna)? Może kontynuujesz naukę rozpoczętą jakiś czas temu? Być może miałe_aś długą przerwę i obawiasz się powrotu do nauki? A może umiesz w te klocki, tylko chcesz podnieść swój poziom i skupić się na komunikacji?

Nic się nie martw, na pewno w szkole językowej pomogą Ci ustalić, na jakim poziomie władasz angielskim. W ENCJO przed każdym nowym rokiem szkolnym, czyli zawsze w pierwszych dniach września, organizujemy dni otwarte, w których czasie możesz do nas przyjść i z pomocą lektora ustalicie, od jakiego punktu powiniene_aś zacząć. Nie ma co czekać na wrzesień, test poziomujący z angielskiego rozwiąż tu, a my odezwiemy się do Ciebie i zaproponujemy zajęcia.

PS. Jeśli chcesz skupić się na mówieniu, to warto pytać o zajęcia z Native Speakerem. Takie konwersacje to świetny pomysł, gdy potrzebujesz dodatkowego wsparcia w rozwijaniu umiejętności wypowiadania się.

4. Obawiasz się, że nauka angielskiego jest żmudna i nużąca?
  • Chcesz korzystać z ciekawych, autorskich materiałów, których będziesz używać na zajęciach oraz w domu?
  • Nie chcesz po raz kolejny w swoim życiu uczyć się słówek na pamięć? Albo brakuje Ci narzędzi, by utrwalać poznane umiejętności w domu?
  • Wybierz w Bochnia kurs anielskiego , na którym dostaniesz nie tylko teorię i podręcznik, który zakurzą się na Twojej półce, ale faktyczne umiejętności.

Znajdź korepetycje angielski bochnia, na których dowiesz się, jak skutecznie uczyć się angielskiego, dostaniesz materiały do nauki samodzielnej i zdobędziesz faktyczne umiejętności.

W ENCJO mamy cały zestaw materiałów dedykowanych każdej grupie wiekowej. Począwszy do najmłodszych, przez młodzież, na dorosłych kończąc. Vidio-Kurs gramatyki? Mamy to! Fiszki i flashcards? Mamy to! Gry językowe i pomoce dydaktyczne? Mamy to. e-booki i video-booki do nauki angielskeigo? Mamy to! A wszystko wymyślone i zrobione u nas – dla Was.

Zobacz nasze materiały dostępne dla każdego na YouTube. Ciekawe filmiki tematyczne i nie tylko czekają na Twój angielski.

Jeśli bierzesz pod uwagę korepetycje z języka angielskiego bochnia, to koniecznie zatrzymaj się w ENCJO.

Zajrzyj do ENCJO i zostań na naszych zajęciach stacjonarnych, gdzie w małych grupkach nauczymy Cię mówić. A jeśli wolisz online, to łap za klawiaturę oraz myszkę i pisz i dzwoń do naszego sekretariatu. Skuteczne korepetycje językowe w Bochni, to może być tylko ENCJO.