fbpx
 

Eventy & WarsztatyZ życia EncjoWarsztaty językowe: Święto Dziękczynienia

30 listopada 2021
https://encjo.pl/wp-content/uploads/2021/12/matura.blog_-1-1123x794.jpg

Za nami warsztaty o Święcie Dziękczynienia. Z mnóstwem emocji, gier, zabaw i angielskiego. Zobacz, jak bawią się w ENCJO uczestnicy warsztatów językowych.

Zapraszamy Cię dziś do galerii zdjęć z naszych comiesięcznych warsztatów. W listopadzie wzięliśmy na tapetę Święto Dziękczynienia, czyli jedno z najbardziej  popularnych świąt obchodzonych w krajach anglojęzycznych.

Nauka języka wykracza daleko poza naukę samych słówek oraz struktur gramatycznych. W nauce języka bardzo ważne jest poznanie kontekstu kulturowego danego kraju oraz jego tradycji. Dlatego w ENCJO uczymy (zarówno na zajęciach, jak i dodatkowo) wszystkiego, co kursanci wiedzieć powinni o krajach anglojęzycznych.

Warsztaty językowe w temacie Święta Dziękczynienia.

Na front listopadowy wysunęło się Święto Dziękczynienia. Więcej o tym święcie przeczytasz w naszym artykule.

A także posłuchasz w filmiku YouTube, w którym także duża dawka angielskiego i nauka wymowy z panią Elą.

W czasie warsztatów przybliżaliśmy dzieciakom historię oraz kulturę tego święta. Poznawaliśmy tradycje związane z tym dniem. Wszystko w formie gier i zabaw w języku angielskim. Było mnóstwo drobnych nagród, ogrom uśmiechu i dobrej zabaw. A wszystko okraszone zacną ilością angielskiego.

 

To jak? Zapraszamy Cię do przeglądu naszej galerii. A już niedługo kolejne warsztaty. Czekamy z niecierpliwością.

Spodobało Ci się? Koniecznie zapisz swoje dziecko na kolejne warsztaty. A na większą pokusę łap galerię zdjęć z warsztatów Mikołajkowych.